Degustace

Lepší než si o víně číst je ochutnat ho a povídat si o něm

Rádi pro Vás připravíme degustaci našich vín i s chutným občerstvením. Můžeme se domluvit a připravit Vám degustaci na míru. Nebo si můžete vybrat některou z těchto základních možností: 

Degustace

6 vzorků našich vín s výkladem, 2-3 hodiny.

Občerstvení: chléb, sýr, voda.

Cena 500 Kč / osoba


Malé menu

K degustaci 8 vzorků našich vín s výkladem, od 19:00 do 24:00 hod.

Neomezená konzumace vybraných vín, voda je samozřejmostí.

Občerstvení: káva, moravské koláčky či jiný dezert, na pozdní hodinu až přijde hlad či chuť studený raut z moravských pochutin - uzené, slanina, tlačenka, sýry, pomazánky (škvarková, česneková, játrová s brusinkami či jiná) a zelenina k tomu.

Cena 1000 Kč / osoba


Komplet menu

K degustaci 8 vzorků našich vín s výkladem, od 19:00 do 24:00 hod.

Neomezená konzumace vybraných vín, voda je samozřejmostí. V období vinobraní také burčák.

Občerstvení: teplá večeře - naše TOP vyhlášené papáníčko jsou nakládaná pečená kolena bez kosti s jablečným křenem a chléb. Ale vybrat si můžete i jiné varianty teplé večeře - buď řízky s bramborovým salátem nebo guláš s knedlíkem či pečivem. Teplá večeře je vždy jednotná pro všechny. Je u nás zvykem nepodávat teplé jídlo jako porci, ale formou rautu. Takže konzumaci neomezujeme a každý si naloží podle svého hladu či chuti. Ke kávičce pak moravské koláčky či jiný dezert, na pozdní hodinu až přijde hlad či chuť podáváme studený raut z moravských pochutin - uzené, slanina, tlačenka, různé druhy sýrů, pomazánky (škvarková, česneková, játrová s brusinkami či jiná) a zelenina k tomu.

Cena 1200 Kč / osoba

Něco navíc

Přes půlnoc

Pokud se hosté chtějí bavit déle, vydržíme hodinu po půlnoci. Delší čas však poté účtujeme po dohodě s vytrvalci finanční částkou pro obsluhu (cca 100 Kč / osoba za hodinu), která s odolnými jedinci vydrží nejdéle. Stále tvrdíme, že člověk nesní celé sele ani nevypije celý sud. A pokud se k nám na Moravu přijedou lidé pobavit, nechceme kazit dobrou zábavu, v nejlepším ji ukončit a hosty vyprovodit. Dosud jsme nikdy nikoho ze sklepa nevykázali, ale i my jsme jen lidé, a proto platí výše uvedené podmínky. 

Muzika

Pro dobrou zábavu je možné také zajistit hudbu. Cimbálová muzika si účtuje od 20 do 24 hod. cenu  10 000 - 12 000 Kč, nebo lze domluvit harmonikáře za 500 Kč/hod. Kteroukoliv variantu živé hudby vřele doporučujeme, náš sklep je totiž velký a i při počtu 30ti osob máte prostor nejen k poslechu, ale i k tanci a zpěvu. Cimbálka i harmonikář u nás hrávají velmi často a hosté se vždy dobře baví. 

Vinice a okolí

S oblibou také návštěvníci využívají naši nabídku k prohlídce vinic a blízkého okolí Velkých Pavlovic, kde jim rádi povíme něco o pěstování révy a představíme náš kraj Modrých hor. V posledních letech vyrostla téměř u každé vesničky rozhledna a u nás ve Velkých Pavlovicích máme naši "Slunečnou", na kterou se můžeme společně také podívat. 

Domluvte si posezení u nás ve sklepě