Ludmila & Vlastimil 

Zakladatelé Vinařství Řádek - "staří "

Přesto, že my sami již nejsme věkem nejmladší, naše vinařství mladé je i když historie pěstování révy se díky našim předkům počítá na století. Ve víru životních událostí, jsme před deseti lety založili snad nejmenší vinařství ve Velkých Pavlovicích. Jsme absolventi vinařské školy ve Valticích a téměř celý život se vinařství věnujeme. Obhospodařujeme cca 3 ha vinic, kde pěstujeme odrůdy bílé Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Tramín červený, Muller Thurgau, Neuburské, z červených odrůd pak Modrý Portugal, Svatovařinecké, Zweigeltrebe, Frankovku, Cabernet Moravia a v malé míře i André. 
Při pěstování révy i při výrobě vína vycházíme ze zkušeností vlastních a čerpáme rovněž z nových informací.  
V našem sklípku rádi přivítáme každého, kdo má víno rád. Jsme schopni se postarat až o 50 osob. Rádi zajistíme i živou muziku - cimbálku, harmonikáře. Nabízíme degustaci, teplé i studené občerstvení a návštěvu vinic s výkladem o pěstování révy vinné.

Marek & Jakub 

Pokračovatelé - "mladí "

Naši synové Marek a Jakub se svými rodinami jsou nastupující generací vinařů a pokračovateli našeho rodinného vinařství. Stejně jako naši rodiče a prarodiče předávali své zkušenosti z vinohradnictví a vinařství nám, tak my je teď předáváme dalšímu pokolení. A máme radost, že jim to jde. Jak ve vinicích, tak i ve sklepě. Na fotce zleva: Marcela, Anička, Marek, Jakub, Kinga a Leah (ta je na fotce ale ještě v bříšku maminky Kingy). Zkrátka jsme moc rádi, že je to baví a naše malé vinařství má díky nim šanci se i v budoucnu dál rozvíjet.